Najlepšia polievka na spaľovanie tukov naštartuje chudnutie a detoxikáciu organizmu. Recept je jednoduchý!

Plánovali ste schudnúť? V tom prípade zaraďte do svojho jedálnička tukožrútsku polievku, ktorá vám pomôže zhodiť nadbytočné kilogramy a ktorá zároveň podporí detoxikáciu vášho tela. Tu je osvedčený recept na tukožrútsku polievku. Prekvapí vás nielen svojimi ingredienciami, ale aj skvelou chuťou.

Ingrediencie:


3 veľké cibule
2 stredne veľké paradajky
1 zelená alebo biela paprika
5 stoniek zeleru
0,5 hlávky kapusty
soľ, korenie a čerstvé bylinky na dochutenie

Príprava tukožrútsku polievky krok za krokom:

  1. Cibuľu, papriku, zeler a kapustu nakrájajte na kocky, vložte do hrnca a zalejte vodou tak, aby všetka zelenina zostala ponorená.
  2. Zeleninu varte vo vode 10 minút, kým nezmäkne, potom pridajte paradajky nakrájané na kocky a varte pod pokrievkou na miernom ohni ďalších 20 minút.
  3. Na konci polievku podľa chuti dosolíme. Môžete pridať aj čerstvé bylinky, napríklad nasekanú petržlenovú vňať alebo pažítku.


Ak chudnete, môžete do svojho jedálnička zaradiť tukožrútsku polievku, ale nemusí to byť jednostranná diéta. Táto zeleninová polievka chutí dobre, má málo kalórií, neobsahuje tuk a má nízky obsah uhľohydrátov. Preto sa môže stať súčasťou vášho úspešného plánu chudnutia, v ktorom máte denne zdravé, vyvážené a nízkokalorické jedlá.

Polievka zároveň obsahuje množstvo vlákniny, vitamínov, minerálov a zdraviu prospešných látok. Vďaka tomu podporuje detoxikáciu organizmu, teda očistu tela od odpadových a toxických látok.

Túto polievku môžete pokojne zjesť na večeru. Môžete ju použiť aj ako diétnejší chod na večeru. Aj keď držíte diétu, striedajte polievku s inými druhmi jedál, aby bol váš jedálniček nielen zdravý, ale aj pestrý a vyvážený.


Okrem základnej tukožrútskej polievky môžete túto zeleninovú polievku pripraviť aj v ďalších variantoch. Napríklad kapustu nahraďte kyslou kapustou. Do základnej polievky môžete pridať aj zázvor, ako aj bielu fazuľu.

zdroj: Recepty všeho druhu | Facebook.com

You Might Also Like